לא מפסיקים לעבוד – רשת מתחמי העבודה מיינדספייס בצמיחה

היום זה נראה כאילו הם היו שם מאז ומתמיד. למעשה, רשת חללי העבודה מיינדספייס פתחה את הסניף הראשון שלה בשנת 2014, ממש לא מזמן ובערך באותו זמן שבו הגיעה חברת WeWork לארץ. אך בעוד שווי-וורק הגיעה לארץ והתפתחה גם כאן, החברה העולמית התחילה מהסניף הבודד ברחוב רוטשילד ועד פתיחת חלל עבודה משותף בהרצליה שהביקושים עבורו לא מפסיקים להיות גבוהים במיוחד.

כל מי שעבד בסניף החברה בשדרות רוטשילד, אי שם בשנת 2014, בטח לא תיאר לעצמו שמהסניף הבודד הזה תצמח רשת בין לאומית של חללי עבודה משותפים. זה בדיוק מה שקרה והיום, כמה שנים אחר כך, לרשת יש יותר מ-30 סניפים ברחבי העולם. אז מה סוד ההצלחה של הרשת שהתחילה בשדרות רוטשילד בתל אביב? כל הפרטים במאמר הבא.

מה הוביל להצלחת רשת Mindspace העולמית?

חזון ברור, תעוזה, נחישות והכי חשוב- מענה מדויק על צורך, אלו הגורמים שמובילים להצלחה עסקית. החזון של רשת MIndspace היה להקים סביבת עבודה שתגרום לשוכרים להתאהב בה. לא עוד משרדים משעממים, אלא משרדים מעוצבים, עם אווירה כיפית, כזאת שגורמת לך לרצות לחזור לעבודה, בין אם מדובר בפרילנסר, או שכיר ולכן החברה משקיעה סכומים ניכרים בעיצוב של כל סניף.

אבל לא רק העיצוב גורם לשוכרים להתאהב במקום: הנטוורקינג, ההרצאות השונות, האפשרות לעבוד לצד חברות גדולות ששוכרות שם משרדים לתקופות שונות, כשאפילו מייקרוסופט שכרה שם משרדים עד שהמטה שלה היה מוכן, עושים את האווירה במקום ועוזרים לשוכרים לרצות להגיע לעבודה.

 1. מיינדספייס רוטשילד
 2. מיינדספייס אחד העם
 3. מיינדספייס הרצליה
 4. מיינדספייס הבורסה רמת גן
 • בתמונה: חלל עבודה מיינדספייס רוטשילד
  בתמונה: חלל עבודה מיינדספייס רוטשילד
  רוטשילד 45, תל אביב, ישראל
  טלפון: 073-7580050
  מיינדספייס הינה חברה גלובלית המספקת חללי עבודה ומשרדים המיועדים ליזמים וחברות בכל הגדלים. חברי הקהילה של מיינדספייס נהנים מאווירה אורבנית וצעירה, מיקום מצויין וממשרדים מעוצבים ברמה גבוהה מאד. השירותים הניתנים במתחם כוללים אינטרנט מהיר, ריהוט משרדי, מכונות צילום, מטבח מאובזר, חדרי ישיבות בגדלים שונים ואופניים לשימוש חופשי. בנוסף, חברי Mindspace נהנים מאירועים מגוונים, הרצאות, סדנאות, happy hour שבועי ועוד מגוון פעילויות המעודדות יצירת קשרים עם אנשים וחברות מובילות בסצינת ההייטק והחדשנות. כחבר במתחם באפשרותך...
 • בתמונה: חלל עבודה מיינדספייס אחד העם
  בתמונה: חלל עבודה מיינדספייס אחד העם
  אחד העם 54, תל אביב, ישראל
  טלפון: 073-7796370
  מיינדספייס הינה חברה גלובלית המספקת חללי עבודה ומשרדים המיועדים ליזמים וחברות בכל הגדלים. חברי הקהילה של Mindspace נהנים מאווירה אורבנית וצעירה, מיקום מצויין וממשרדים מעוצבים ברמה גבוהה מאד. השירותים הניתנים במתחם כוללים אינטרנט מהיר, ריהוט משרדי, מכונות צילום, מטבח מאובזר, חדרי ישיבות בגדלים שונים ואופניים לשימוש חופשי. בנוסף, חברי Mindspace נהנים מאירועים מגוונים, הרצאות, סדנאות, happy hour שבועי ועוד מגוון פעילויות המעודדות יצירת קשרים עם אנשים וחברות מובילות בסצינת ההייטק והחדשנות. כחבר מיינדספייס באפשרותך...
 • בתמונה: חלל עבודה מיינדספייס הרצליה
  בתמונה: חלל עבודה מיינדספייס הרצליה
  המנופים 10, הרצליה, ישראל
  טלפון: 073-7580149
  מיינדספייס הינה חברה גלובלית המספקת חללי עבודה ומשרדים המיועדים ליזמים וחברות בכל הגדלים. חברי הקהילה של Mindspace נהנים מאווירה אורבנית וצעירה, מיקום מצויין וממשרדים מעוצבים ברמה גבוהה מאד. השירותים הניתנים במתחם כוללים אינטרנט מהיר, ריהוט משרדי, מכונות צילום, מטבח מאובזר, חדרי ישיבות בגדלים שונים, חדר לאחסון אופניים ומקלחות בבניין. בנוסף, חברי מיינדספייס נהנים מאירועים מגוונים, הרצאות, סדנאות, happy hour שבועי ועוד מגוון פעילויות המעודדות יצירת קשרים עם אנשים וחברות מובילות בסצינת ההייטק והחדשנות. כחבר...
 • בתמונה: חלל עבודה מיינדספייס הבורסה רמת גן
  בתמונה: חלל עבודה מיינדספייס הבורסה רמת גן
  מנחם בגין 11, רמת גן, ישראל
  טלפון: 073-7584786
  Mindspace הינה חברה גלובלית המספקת חללי עבודה ומשרדים המיועדים ליזמים וחברות בכל הגדלים. חברי הקהילה של מיינדספייס נהנים מאווירה אורבנית וצעירה, מיקום מצויין וממשרדים מעוצבים ברמה גבוהה מאד. השירותים הניתנים במתחם כוללים אינטרנט מהיר, ריהוט משרדי, מכונות צילום, מטבח מאובזר וחדרי ישיבות בגדלים שונים. בנוסף, חברי המתחם נהנים מאירועים מגוונים, הרצאות, סדנאות, happy hour שבועי ועוד מגוון פעילויות המעודדות יצירת קשרים עם אנשים וחברות מובילות בסצינת ההייטק והחדשנות. כחבר מיינדספייס באפשרותך לעבוד מכל סניף...

הצורך שעליו עונה רשת Mindspace בסניפיה

חזון חייב לענות על צורך. אם פעם פרילנסרים ויזמים היו עובדים מהבית או מבתי קפה רועשים, תחום חללי עבודה משותפים שינה את זה לגמרי. הצורך במשרד שקט, בסביבת עבודה במחירים נוחים תמיד היה קיים.
אם מוסיפים לזה את העובדה שלעבודה בבתי קפה יש עלויות שאינן מוכרות במס הכנסה, ועבודה מהבית היא לא תמיד פרודוקטיבית, מבינים את ההצלחה של תחום חללי העבודה המשותפים, שפשוט דואגים להכל כדי שהשוכרים פשוט יוכלו להגיע לעבוד ומלבד עמדות אופן ספייס, משרדים להשכרה וחדרי ישיבות מאובזרים, השוכרים מקבלים את כל השירותים כלולים במחיר: מניקיון המשרדים, החלב במקרר ועד עמדת מזכירות שדואגת להכל.

וכשעונים על צורך בצורה מדויקת, ההצלחה מגיעה. ובמקרה של רשת Mindspace, המענה היה מדויק. עם מדיניות ידידותית לבעלי חיים ומחיר גמיש במיוחד, במיקום מעורר קנאה, הסניף הראשון היה הצלחה כמעט מהרגע הראשון שנפתח, כשאנשי עסקים, יזמים, פרילנסרים ואפילו חברות קטנות זיהו במהירות את הפוטנציאל.

לסיכום, רשת Mindspace מציעה משרדים מעוצבים, עם אווירה עסקית טובה שבה אפשר להיפגש עם עסקים מתחומים אחרים, לעשות נטוורקינג ולהתמקד בעבודה כדי שהעסק יגדל ויגיע ליעדים שהצבת לו. אם החזון של רשת Mindspace מתאים לך, אתר CoWorker מזמין אותך להיכנס ולבחור את הסניף המתאים לך עוד היום.