אורבן פלייס – כל המחירים והסניפים של רשת חללי העבודה Urban Place

רשת אורבן פלייס היא רשת ייחודית ומובילה של חללי עבודה משותפים. הרשת מציעה חללי עבודה משותפים שניתן לעבוד בהם תמורת תשלום חודשי\ או קניית מנוי או כרטיסייה של כניסות. היתרונות של הרשת הם רבים והעבודה בסניפים שלה יכולה לאפשר לנו ליהנות ממקום עבודה מאובזר בכל טוב ממכונת קפה ופינוקים נוספים ועד כל מכשירי החשמל שצריך למשרד. בכל סניפי הרשת של Urban Place יש מכשירי פקס, חדרי ישיבות מאובזרים, מטבחים מפנקים, מדפסות, מכונות צילום, חדרי ישיבות, עמדות עבודה ועוד.

חללי עבודה משותפים - הביקוש הולך וגדל משמעותית

אם אנחנו עצמאיים שעובדים מהבית או שכירים שעובדים במתכונת היברידית לא תמיד קל לנו לעבוד מהמשרד הביתי (ולא תמיד יש לנו משרד בבית). אם אנחנו רוצים שיהיה לנו מקום לקיים בו פגישות עסקיות עם לקוחות או מקום שקט בו נוכל לעבוד – חללי עבודה משותפים הם הפתרון הטוב ביותר עבורנו.

רשימת חללי עבודה של אורבן פלייס בישראל (מעודכן)

מהם הפסיליטיז' שרשת Urban Place מציעה?

הסניפים של רשמת אורבן פלייס יכולים להציע גם לכם שלל מתקנים והטבות של חללי עבודה משותפים. בכל אחד מסניפי אורבן פלייס אנחנו יכולים ליהנות משלל מתקנים שנחוצים לכל מי שעובד מהבית החל ממדפסת ועד מכונת צילום או שולחנות שאפשר לעבוד עליהם עם לפטופ. בסניפים השונים של הרשת אנחנו יכולים ליהנות גם מחדרי ישיבות.

חלל עבודה משותף - למי זה מתאים?

חללי עבודה של אורבן פלייס יכולים להתאים למגוון רחב מאוד של בעלי מקצוע. אם אנחנו עובדים בתחום ההייטק או בתחום המחשבים אנחנו יכולים ליהנות מחללי עבודה היברידים. גם בעלי מקצוע כמו למשל מעצבי פנים, יועצים ארגוניים או אפילו מורים פרטיים יכולים ליהנות מאוד מעבודה בחלל עבודה משותף. כל בעל מקצוע שאין לו משרד ורוצה ליהנות ממשרד מקצועי ומרשים בו הוא יוכל לקבל לקוחות ולהיפגש איתם – חלל עבודה משותף יכול להיות הפתרון המשולם עבורו.

בשורה תחתונה

היתרונות של חללי העבודה של רשת Urban Place בישראל הם הגמישות הרבה. גמישות שיש בהשכרת עמדות עבודה כחלק ממודל עבודה היברידי שהפך להיות מקובל במיוחד מאז הקורונה. בין אם אנחנו שכירים שעובדים מהבית ובין אם אנחנו עצמאיים שעובדים מהבית – חשוב שיהיה לנו מקום שקט ונוח בו נוכל לעבוד ולבצע פגישות ומשימות שונות. השקט שיש לנו בחלל בו אנחנו עובדים חשוב במיוחד. לרובנו, אין מספיק שקט בשביל לעבוד בבית. אם אנחנו רוצים לעבוד במקום שקט, נוח ומאובזר כדאי לנו לעבוד בחלל עבודה משותף לפחות חלק מהשבוע. חלל עבודה זה יכול לאפשר לנו את השקט שאנחנו צריכים בשביל היצירתיות שלנו והחזון העסקי שלנו.